Wychowanek Rawii, piłkarz reprezentacji Polski i PAOK – u Karol Świderski zapoczątkował w ubiegłym tygodniu challenge #PodbijamDlaMarty. Akcja ma na celu zebranie funduszy na leczenie 34 – letniej mieszkanki gminy Borek Wielkopolski. 

Marta to młoda kobieta, której życie wyceniono na 1.5 miliona złotych, które należy uzbierać do końca kwietnia. W domu czeka na Nią rodzina i 7 letni synek Mikołaj.
Musimy jej pomóc!
Wyzwanie polega na podbiciu czegokolwiek, czymkolwiek w ilości 10 razy lub więcej. Na wykonanie zadania macie 24 h. Liczymy na Waszą kreatywność!
Następnie po wykonaniu zadania należy nominować kolejne osoby/ grupy (dowolność co do ilości). Czasu jest niewiele więc każdy kto zobaczy ten challenge może go rozpocząć w swoim rejonie/ środowisku aby jak najwięcej osób dowiedziało się o Marcie i jej pomogło – napisał na swoim profilu wychowanek Rawii

Do wyzwania przystąpili już nominowani przez Karola Świderskiego Orliki Rawii a także prezes klubu Michał Rejek.

Pomóc może jednak każdy. Zbiórka na leczenie Marty utworzona został na portalu siepomaga.pl (kliknij tutaj). W grupie utworzonej natomiast na facebook’u (kliknij tutaj) można wystawiać i licytować przedmioty, z których zysk zasili konto  mieszkanki gminy Borek Wielkopolski.

Jednocześnie zachęcamy do pomocy i wsparcia dla Pani Marty. Każde wsparcie się liczy!

 

Pin It on Pinterest

Shares