Od zwycięstwa powrót na ligowe boiska rozpoczęli juniorzy starsi Rawii. W meczu 15. kolejki ligi A1 młodzi rawiczanie pokonali na wyjeździe KS 1920 Mosinę 6:0.

Rawia, która była faworytem spotkania już po nieco ponad miała na swoim koncie dwa gole. W 10. i 16. minucie meczu bramkarza gospodarzy pokonał Wiktor Kopij. Ten sam piłkarz w 32. minucie po raz trzeci trafił do siatki a tym samym skompletował hat – tricka. W drugiej połowie dubletem popisał się Marcel Maciejak, który na listę strzelców wpisał się w 51. oraz 69. minucie. Tuż przed końcem meczu okazałe zwycięstwo Rawii przypieczętował Alan Wieliczko.

Rawia: Wolny – Bojdo, Yemetes, Kopij, Marszałek, Foremniak (16′ Przybył), Rozin, Maciejak (74′ Wieliczko), Dziubałka (67′ Niedźwiecki), Wojtyczka (46′ Krupa) , Andersch

W ligowej tabeli podopieczni Sławomira Wendzonki z 36 punktami zajmują trzecie miejsce. W następnym meczu, w niedzielę podejmą u siebie Grom Wolsztyn. Początek spotkania przy Spokojnej o godzinie 15:00