Kolejne świetne spotkanie rozegrali juniorzy starsi Rawii. W niedzielnym meczu 3. kolejki ligi okręgowej A1 podopieczni Sławomira Wendzonki pokonali na wyjeździe Znicz Obrę 9:2.

Piłkarze Rawii za sprawą Huberta Anderscha wynik meczu otworzyli już w 3. minucie i z każdą kolejną powiększali swoje prowadzenie. W pierwszej połowie bramkarza gospodarzy pokonali także Bartosz Tatarek, dwukrotnie Mikołaj Cheba oraz Marcel Maciejak i rawiczanie do szatni zeszli prowadząc 5:1.

Tuż po wznowieniu gry hat – trick skompletował Mikołaj Cheba a w dalszej części meczu na listę strzelców wpisali się także Filip Buliński a także po raz drugi Bartosz Tatarek. Ostatni gol padł po strzale samobójczym piłkarza gospodarzy. Ostatecznie juniorzy starsi Rawii, którzy mecz kończyli w osłabieniu po czerwonej kartce Ivana Yemetesa triumfowali 9:2.

Znicz Obra – Rawia Walbet Rawicz j.st. 2:9 (1:5)

Rawia (wyjściowy skład): Warczewski – Rozin, Basty, Yemetes, Buiński, Tatarek, Maciejak, Heinze, Hankiewicz, Andersch, Cheba

W ligowej tabeli Rawia z kompletem punktów zajmuje 1. miejsce. W kolejnym meczu piłkarze Sławomira Wendzonki zagrają ze Spartą Miejska Górka. Początek meczu na stadionie im. Floriana Kapały w niedzielę, 19 września o godzinie 12:00.