Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą juniorzy starsi Rawii Walbet Rawicz. W niedzielnym meczu 7. kolejki ligo wojewódzkiej A1 podopieczni Sławomira Wendzonki pokonali na wyjeździe Dyskobolię Grodzisk 2:1.

Rawia na mecz do Grodziska udała się w celu zachowania statusu niepokonanej. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdołała jednak skierować piłki do bramki rywala. Wynik meczu po niespełna godzinie otworzyli goście. W 57. minucie prowadzenie Rawii dał Michał Foremniak. Gospodarze do remisu doprowadzili w 72. minucie. Gola dla rawiczan na wagę trzech punktów w 79. minucie zdobył wprowadzony chwilę wcześniej Marcel Maciejak.

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – Rawia Walbet Rawicz j.st. 1:2 (0:0)

Rawia: Warczewski – Basty, Yemetes (60′ Sikora), Buliński (87′ Rozin), Tatarek, Foremniak (63′ Dziubałka), Kopij (82′ Krupa), Heinze, Hankiewicz (78′ Maciejak), Andersch, Cheba (75′ Wojtyczka)

W ligowej tabeli z kompletem punktów prowadzi Rawia. W następnej kolejce juniorzy Rawii zagrają ze Zniczem Obra. Początek meczu na stadionie im. Floriana Kapały w sobotę, 16 października o godzinie 14:00.