Bezbramkowym remisem zakończył się niedzielny mecz 7. kolejki ligi wojewódzkiej A1 pomiędzy juniorami starszymi Rawii a drużyną Koziołek Poznań. 

Mecz z zespołem z Poznania juniorzy Rawii rozpoczęli w bardzo mocnym składzie. W wyjściowej 11 trener Sławomir Wendzonka postawił na sześciu piłkarzy z kadry pierwszego zespołu. Na boisku od początku zameldowali się Michał Wolny, Oskar Cierniak, Jerzy Kupczyk Mikołaj Cheba, Wiktor Kopij oraz Bartłomiej Głowacz. Mimo tego gospodarze nie zdołali w tym meczu strzelić gola. Przyjezdni również nie znaleźli sposobu na umieszczenie piłki w bramce rawickiego zespołu. Rywalizacji zakończyła się więc wynikiem 0:0.

Rawia Walbet Rawicz j.st. – Koziołek Poznań j. st. 0:0 (0:0)

Rawia: Wolny (46′ Pastor) – Cierniak, Krupa (46′ Musiałowski), Basty, Kopij (72′ Wlekliński), Tatarek (46′ Yemetes), Kupczyk (80′ Wojtyczka), Głowacz, Heinze (46′ Dziubałka), Hankiewicz, Cheba (86′ Sikora)

W ligowej tabeli juniorzy Rawii z 5 punktami i jednym zaległym meczem zajmują 7. miejsce. W następnej kolejce drużyna Sławomira Wendzonki przy Spokojnej zagra z GKS-em Dopiero.

fot. Wojciech Kręcki/Groundhopping Wlkp.

 

Pin It on Pinterest

Shares