Komplet punktów w niedzielnym meczu 12. kolejki ligi wojewódzkiej A1 wywalczyli juniorzy starsi Rawii. Podopieczni Sławomira Wendzonki pokonali na wyjeździe Orły Komorniki 6:2.

Juniorzy Rawii od początku starcia z ostatnią drużyną w tabeli zaznaczyli swoją przewagę. Po pół godzinie gry i golu Jerzego Kupczyka oraz Filipa Bulińskiego rawiczanie prowadzili 3:0 i z takim wynikiem zespoły udały się na przerwę. Po zmianie stron gospodarze odpowiedzieli golem z rzutu karnego, ale później kolejne trafienie dołożył Kupczyk a bramkarza gospodarzy pokonał także Mikołaj Cheba. W 75. minucie drugiego gola zdobyli gospodarze a w 78. minucie zwycięstwo Rawii przypieczętował Bartosz Krupa.

Orły Komorniki j. st. – Rawia Walbet Rawicz j. st. 2:6 (0:3)

Rawia: Wolny – Buliński (61′ Wlekliński), Sikora (46′ Wojtyczka), Yemetes (66′ Tatarek), Kopij (74′ Krupa), Kupczyk, Wieliczko, Heinze (46′ Musiałowski), Hankiewicz, Andersch (46′ Dziubałka), Cheba (80′ Przybył)

W najbliższy czwartek, 16 czerwca rawiczanie rozegrają zaległe spotkanie z Unią Swarzędz. Początek meczu na stadionie przy ul. Spokojnej o godzinie 11:00.