Wysoką porażką juniorów starszych Rawii zakończył się niedzielny mecz 11. kolejki ligi wojewódzkiej z Polonią 1912 Leszno. Goście wygrali przy Spokojnej 7:0.

Pierwsza połowa meczu rozpoczęła się od prowadzenia gości, którzy w 4. minucie otworzyli jego wynik. Kolejne trafienie przyjezdni zanotowali w 39. minucie. W międzyczasie szansę na strzelenie gola dla rawiczan mieli Mikołaj Cheba oraz Wiktor Kopij.

Druga połowa spotkania przyniosła dwa samobójcze trafienia gospodarzy. Mikołaja Pastora pechowymi uderzeniami pokonali Jakub Dziubałka oraz Wojciech Hankiewicz. Od tego momentu rozpoczęła się dominacja przyjezdnych, którzy strzelili jeszcze trzy gole.

Rawia Walbet Rawicz j. st. – Polonia 1912 Leszno j. st. 0:7 (0:2)

Rawia: Pastor – Krupa (46′ Buliński), Basty, Yemetes (54′ Wieliczko), Kopij, Kupczyk, Wojtyczka (60′ Wlekliński), Heinze (46′ Dziubałka), Hankiewicz, Andersch, Cheba

W następnym meczu rywalem podopiecznych Sławomira Wendzonki będzie Orzeł Komorniki. Początek meczu w niedzielę, 12 czerwca o godzinie 10:00.