Komplet punktów w niedzielnym meczu 6. kolejki ligi wojewódzkiej A1 wywalczyli juniorzy starsi Rawii. Podopieczni trenera Sławomira Wendzonki pokonali przy Spokojnej Górnik Konin 1:0.
W niedzielne popołudnie na stadionie w Rawiczu padł tylko jeden gol. Już w 8. minucie piłkę w bramce gości umieścił pomocnik Rawii, Ivan Yemets. W dalszej części meczu żadna z drużyn nie zdołała zmienić jego rezultatu. Gospodarze zdobyli ważne trzy punkty mimo, że od 60. minuty po bezpośredniej czerwonej kartce dla Wojciecha Hankiewicza kończyli mecz w osłabieniu.
Tuż po ostatnim gwizdku sędziego arbiter główny pokazał jeszcze dwie czerwone kartki. Otrzymali je bramkarz gości oraz trener Górnika – obaj za użycie wulgarnych słów wobec sędziego.
Rawia Walbet Rawicz j.st. – Górnik Konin j.st. 1:0 (1:0)
Rawia: Pastor – Hankiewicz, Basty, Sikora (65′ Krupa), Buliński (87′ Bałuniak), Tatarek (55′ Kendzia), Wlekliński (46′ Nowak), Yemets, Wojtyczka, Heinze, Samol
W ligowej tabeli juniorzy Rawii z 8 punktami zajmują 2. miejsce. W następnym meczu piłkarze Sławomira Wendzonki zmierzą się na wyjeździe z Luboński KS Luboń. Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 24 września o godzinie 12:30.





















