Bez punktów wrócili z rozegranego w Kaliszu meczu 5. kolejki ligi wojewódzkiej A1 juniorzy starsi Rawii. Lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 4:0.

Gospodarze lepiej rozpoczęli sobotnie spotkanie i po golach strzelonych w 19. i 29. minucie meczu prowadzili do przerwy 2:0. Także po zmianie stron kibice w Kaliszu zobaczyli dwa trafienie. Ku radości miejscowych zanotowali je w 48. i 70. minucie piłkarze z Kalisza i odnieśli pewne zwycięstwo 4:0.

KKS 1925 Kalisz j.st. – Rawia Walbet Rawicz j.st. 4:0 (2:0)

Rawia: Pastor – Hankiewicz, Basty, Sikora (64′ Nowak), Buliński (46′ Samol), Tatarek (70′ Bałuniak), Wlekliński, Yemets, Wojtyczka, Heinze, Krupa

W niedzielę, 18 września podopieczni Sławomira Wendzonki w domowym meczu podejmą Górnik Konin. początek meczu przy Spokojnej o godzinie 16:00.