Zwycięstwo na koniec rundy jesiennej w lidze wojewódzkiej odnieśli juniorzy starsi Rawii. W niedzielnym meczu 14. kolejki pokonali Luboński KS Luboń 2:0.

W zamykającym tegoroczne granie meczu młodzi piłkarze Rawii na stadionie przy ul. Spokojnej mierzyli się z rywalem będącym w strefie spadkowej. Mimo to w pierwszej połowie spotkanie nie przyniosło goli żadnej z drużyn i do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis. Po zmianie stron do głosu dochodzić zaczęli gospodarze. W 55. minucie wynik meczu otworzył Bartosz Krupa a sześć minut później prowadzenie Rawii podwyższył wprowadzony na plac gry tuż po przerwie Kacper Basty.

Rawia Walbet Rawicz j.st. – Luboński KS Luboń j.st. 2:0 (0:0)

Rawia: Pastor – Hankiewicz (75′ Foremniak), Sikora (46′ Basty), Buliński (80′ Olszewski), Tatarek (62′ Bałuniak), Wojtyczka, Kendzia, Heinze (88′ Naglak), Dziubałka, Krupa (80′ Szybaj), Nowak (46′ Wlekliński)

Podopieczni trenera Sławomira Wendzonki rundę jesienną zakończyli na 4. miejscu. W 12 meczach wywalczyli 16 punktów.