Pracowity weekend mają za sobą zespoły AP Młoda Rawia. Oprócz turnieju Niedźwiadek Rawicz CUP w którym rywalizował zespół z rocznika 2016 oraz lejdis 2013 i 2014 na parkiet i boiska wybiegli także Juniorzy młodsi, Młodzik D1 oraz Żak starszy. Oto przegląd meczów i turniejów.

W sobotni poranek Żak starszy rozegrał ostatni mecz sparingowy w tym miesiącu. Tym razem naszym rywalem była drużyna Akademia Piłkarska Dąbcze. Sparing trwał 90minut i rywalizowaliśmy w formule 7×7. Dziękujemy Trenerowi drużyny przeciwnej oraz zawodnikom za wartościową grę i życzymy powodzenia.

*****

Także w sobotę odbył się turniej rocznika 2016 VI edycji Niedźwiadek Rawicz CUP. Młodzi piłkarze przez cały turniej pokazali wysokie umiejętności, a gra zawodników była co chwile oklaskiwana przez licznie zgromadzonych kibiców i rodziców.

Podium turnieju:

 1. Młoda Rawia Rawicz Niebiescy
 2. Akademia Piłkarska Reissa Gostyń
 3. Akademia Piłki Nożnej Talent Trzebnica

W turnieju wystąpiły też drużyny: Klub Piłkarski „BÓR” Oborniki Śląskie, Młoda Rawia Rawicz Czerwoni, Sparta Miejska Górka, KS Błękitni Kąkolewo.

*****

Juniorzy młodsi B2 rozegrali w niedzielę drugą grę kontrolną. Na boisku w Baranowie przegrali 1:5 z GKS Tarnovią Tarnowo Podgórne. Szanse gry otrzymalo dziś aż 20 zawodników. Nasi piłkarze spędzili na boisku prawie 120 minut. Jedynego gola strzelił Krystian Nowak.

W turnieju rocznika 2014 gościnne nie były zawodniczki naszej akademii, które pokazały się ze znakomitej strony od pierwszego meczu aż do finałowego.

Klasyfikacja dziewcząt 2014:

 1. Rawia Lejdis Rawicz
 2. Akademia Piłkarska FemGol Lubin
 3. APR Ladies Poznań
 4. Juna-Trans Women Stare Oborzyska
 5. Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław
 6. Akademia Piłki Nożnej Talent Trzebnica

*****

W turnieju dziewczynek rocznika 2013 doszło do powtórki finałowego spotkania sprzed roku.

Klasyfikacja:

 1. APR Ladies – Poznań
 2. FemGol Lubin
 3. Rawia Lejdis Rawicz II
 4. Olympique Poznań
 5. Śląsk Wrocław
 6. Rawia Lejdis Rawicz I

*****

Drużyna Młodzika D1 rozegrała w niedzielę drugi mecz kontrolny w tym roku. Rywalem Młodej Rawii była drużyna MKS Piast Żmigród. Gola dla podopiecznych trenera Mariusza Ratajczaka strzelił Hubert Rzepka.

fot. Dawid Bela, Rawicz24.pl

 

 

Pin It on Pinterest

Shares