W wielki tydzień na boiska wybiegły zespoły z Akademii Piłkarskiej Młoda Rawia. Oto komplet wyników:

W środę, 27 marca rozpoczęła się 2 kolejka Młodzika D1 w 1 lidze okręgowej. Zawodnicy naszej akademii gościli dzisiaj na własnym obiekcie przy Sportowej kolegów z Pępowa. Drużyna prowadzona przez Trenera Mariusza Ratajczak zwyciężyła po raz drugi w rundzie wiosennej i zakończyła mecz wynikiem 5:2.

Bramki dla naszej drużyny strzelali: Igor Gertchen, Hubert Stolarek 2x Adam Robakowski  2x

*****

Pierwszy mecz wyjazdowy nie wyszedł naszym Trampkarzom. Ulegli wysoko drużynie Astry w Krotoszynie 6-2 (3-1). Pierwsza połowa nie wskazywała tak wysokiej porażki. Była wyrównana i chociaż przegraliśmy ją 3-1, mieliśmy swoje szanse bramkowe. Drugą połowę zaczęliśmy od szybko straconych dwóch bramek i było wiadomo, że będzie bardzo trudno o dobry wynik.

Pierwszą bramkę dla rawiczan po ładnym rozegrania rzutu rożnego strzelił Kacper Piwowarski drugą z rzutu karnego Szymon Nowak.

*****

Juniorzy B2 w Rawiczu w ramach 2 kolejki Ligi Wojewódzkiej, podejmowali LKS Godziesze 1966. Po dobrym meczu pokonali rywala 1:0, a jedynego gola zdobył Jakub Skrzypek z rzutu karnego. Nasi zawodnicy stworzyli sobie jeszcze kilka fantastycznych okazji ale niestety brakowało wykończenia pod bramką rywali.

*****

W czwartek, 28 marca druga drużyna Młodzika D1 rozegrała sparing z rówieśnikami ze Sparty Miejska Górka. Chłopacy zrealizowali założone cele przez trenerów a mecz zakończył się wynikiem 6:6

Gole strzelali: Igor Siecla 3x, Julian Dróżniewicz 2x i Kornel Wyskiel.