W świąteczny wtorek rozegrana zostanie 3. kolejka IV ligi wielkopolskiej. Piłkarze Rawii po kolejne ligowe punkty pojadą do Słupcy.

Po poprzedniej kolejce w nieco lepszych humorach są rawiczanie. W sobotę po bramce Jakuba Borowczyka zremisowali oni na własnym stadionie z Victorią Ostrzeszów 1:1. Po dwóch rozegranych kolejkach niebiesko-biało-czerwoni z dorobkiem 1 punktu zajmują w tabeli 12. miejsce. Na inaugurację Rawia uległa na wyjeździe Victorii Września 2:0.

Piłkarze ze Słupcy są jedną z czterech drużyn, które po dwóch ligowych kolejkach pozostają bez ligowych punktów. W pierwszej kolejce niebiesko-biali przegrali u siebie z Kanią Gostyń 0:1 a w sobotę także 1:0 przegrali z beniaminkiem LKS Gołuchów. W obecnym momencie piłkarze ze Słupcy po dwóch ligowych porażkach zajmują w tabeli przedostatnie, 15. miejsce

Wtorkowe spotkanie będzie dla gospodarzy szansą na zdobycie pierwszych ligowych punktów w tym sezonie. Piłkarze Rawii natomiast będą chcieli wykorzystać słabość rywali i zdobyć w tym meczu komplet punktów. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie.

Początek meczu SKP Słupca – Rawia Rawag Rawicz we wtorek, 15 sierpnia o godzinie 11:00.

(JK)

Pin It on Pinterest

Shares