W sobotę, 12 sierpnia w meczu 2. kolejki IV ligi wielkopolskiej piłkarze Rawii na własnym boisku zmierzą się z Victorią Ostrzeszów.

Przed tygodniem obie drużyny zaliczyły ligowy „falstart” przegrywając swoje inauguracyjne mecze. Piłkarze z Ostrzeszowa dość niespodziewanie ulegli na własnym stadionie 1:2 beniaminkowi LKS Gołuchów. Rawia natomiast przegrała 2:0 we Wrześni z miejscową Victorią. Wynik tego meczu nie odzwierciedla jednak postawy rawiczan w tym meczu. W szeregach Rawii szwankowała przede wszystkim skuteczność.

W barwach Rawii we Wrześni zadebiutowało kilku nowych zawodników: M. Górkowski, K.Niedźwiedź, J.Borowczyk a także D.Mucha i P.Siniecki.

Po 1. kolejce w ligowej tabeli piłkarze z Ostrzeszowa zajmują 12 miejsce, natomiast podopieczni Jerzego Radojewskiego plasują się na 15 pozycji.

W sobotę liczymy na przełamanie rawiczan oraz na pierwszy komplet punktów w sezonie 2017/2018.  Początek meczu Rawia RAWAG Rawicz – Victoria Ostrzeszów w sobotę, 12 sierpnia o godzinie 17:00. Zapraszamy!

(JK)

Pin It on Pinterest

Shares