Świetny początek rundy wiosennej mają za sobą nasi juniorzy młodsi. W meczu 11 kolejki pokonali na własnym boisku 3:0 (2:0) LZS Dąbroczankę Pępowo i odnieśli drugie wiosenne zwycięstwo z rzędu. Dzęki temu umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

Rawia wyszła na prowadzenie w 30 minucie. Na indywidualną akcję prawym skrzydłem zdecydował się Konrad Szaroleta i po minięciu obrońcy, precyzyjnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce.Tuż przed przerwą było już 2:0. Do świetnego podania Sebastiana Orłowskiego dopadł Szaroleta i lobem próbował pokonać bramkarza. Lecącą obok bramki piłkę dogonił Kacper Stachowiak i z bliskiej odległości zdobył gola. Gości dobił tuż po przerwie Krystian Szymoniak, który w 42 minucie podwyższył wynik meczu na 3:0.

Skład: Siecla Eryk- Szaroleta Konrad (67`Mosiek Bartosz), Czwojdrak Jakub, Stolarek Artur, Pokładek Kacper (50` Krogulec Tymoteusz), Stachowiak Kacper, Orłowski Sebastian, Kaczmarek Bartosz (60` Popiołek Dawid), Foremniak Sebastian, Woźny Mikołaj (72` Mielcarek Michał), Mikołajczyk Marcin (23` Szymoniak Krystian).