Zapraszamy na podsumowanie wyników jakie od wtorku do niedzieli osiągnęły drużyny Rawii na wszystkich szczeblach rozgrywkowych.

Jako pierwsza we wtorkowe poświąteczne popołudnie na boiska wybiegła drużyna żaka F1 (na zdjęciu), która rozegrała kontrolne spotkanie z rówieśnikami z Astry Krotoszyn. Mecz ten był bardzo ciekawy i obfitował w wiele udanych akcji i pojedynków 1×1. Ostatecznie mecz zakończył się minimalnym triumfem AP Młoda Rawia.

**********

W tygodniu dwa zaległe mecze rozegrała drużyna trampkarzy. W środę drużyna Piotra Łakomego przegrała w Borku Wielkopolskim z Wisłą 0:2 a w piątkowym meczu z Dąbroczanką lepsi okazali się goście z Pępowa (1:3). Bramkę dla Rawii zdobył Michał Foremniak.

**********

Także w środę ligowe spotkanie rozegrali juniorzy młodsi. Na własnym boisku zmierzyli się oni z Zjednoczonymi Pudliszki. Bardzo wyrównany mecz zakończył się remisem 1:1. Gola dla Rawii strzelił Marcel Maciejak.

**********

W sobotę kolejną domową porażkę zanotowali seniorzy. Tym razem punkty ze Spokojnej wywiózł Promień Przyprostynia. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 a gola dla drużyny prowadzonej przez Jerzego Radojewskiego strzelił Piotr Łoskot.

**********

W sobotnie przedpołudnie mimo kiepskiej pogody na stadionie żużlowym rozegrano turniej, w którym rywalizował zespół żaka F2. Drużyna prowadzona przez trenera Leszka Wojciechowskiego zmierzyła się z Zjednoczonymi Pudliszki, AP Reiss Leszno i Młodą Polonią Leszno. W turnieju padło sporo goli a młodzi piłkarze zdobyli kolejce cenne doświadczenie.

Szczegółowe wyniki na profilu KP Rawia Rawicz na facebook’u

 

 

 

Pin It on Pinterest

Shares