Zapraszamy na podsumowanie wyników jakie od środy do niedzieli osiągnęły drużyny Rawii na wszystkich szczeblach rozgrywkowych.

Jako pierwsze w środę do Jutrosina wybrały się zespoły młodzika i orlika. Obie drużyny okazały się lepsze w rywalizacji z Orlą Jutrosin i pewnie pokonały swoich rywali odpowiednio 4:1 i 20:0.

**********

Czwartek i piątek były bardzo pracowite dla drużyny żaków F2. Drużyna Leszka Wojciechowskiego rywalizowała na turniejach Pakosławiu i Chwałkowie. Rywalami naszych piłkarzy byli m.in. Awdaniec Pakosław, Sokół Chwałkowo, Kania Gostyń i Wisły Borek Wlkp. Padlo wiele bramek zarówno dla nas jak i naszych przeciwników. Chłopcy zdobyli kolejne cenne piłkarskie doświadczenie.

**********

Swój turniej w Pawłowicach rozegrali także żaki F1. Ich rywalami w tej rywalizacji były drużyny MTS Pawłowice, Młoda GKSA Krzemieniewo, Dąbroczanka Pępowo, Futsal Gostyń i Orzeł Lipno (dziewczęta). Nasi młodzi piłkarze zagrali fajne spotkania.

**********

W niedzielę ligową porażkę zanotowała drużyna seniorów. Drużyna Jerzego Radojewskiego przegrała w Chorzeminie z miejscowym Orkanem 3:2.

**********

Także w niedzielę swoje mecze rozegrały borykające się z problemami kadrowymi drużyny trampkarzy (porażka 5:0 w Bojanowie z SZOKiem), młodzików (porażka 8:0 w Gostyniu z Kanią) i orlików E1 i E2 (porażki u siebie z Kanią odpowiednio 0:6 i 1:11).

**********

Na zakończenie weekendowych zmagań swoje spotkanie rozegrali juniorzy młodsi. Pokonali oni przy Spokojnej Sokół Włoszakowice aż 8:0.

Szczegółowe wyniki i zdjęcia na profilu KP Rawia Rawicz na facebook’u

Pin It on Pinterest

Shares