Zapraszamy na podsumowanie wyników jakie od poniedziałku do niedzieli osiągnęły drużyny Rawii na wszystkich szczeblach rozgrywkowych.

W ramach rozgrywek OZPN Leszno turniej rozegrała drużyna Żaków F2. Do Rawicza przyjechały zespoły z Leszna, Gostynia i Borku Wielkopolskiego. W trakcie rywalizacji rozegrano 15 meczów. Na zakończenie rozegrano mecz pomiędzy Rawią kolorową a Rawią niebieską. Ostatecznie po rzutach karnych lepsi okazali się niebiescy ( w regulaminowym czasie gry był remis 6:6).

**********

Udane mecze mają za sobą Orliki U-11. Drużyna ta w ciągu pięciu dni rozegrała trzy ligowe mecze i w każdym z nich odniosła pewne zwycięstwa. Młodzi rawiczanie w ramach 1. ligi OZPN Leszno pokonali Juna-Trans Stare Oborzyska 7:3 a w meczach 2. ligi OZPN Leszno drużyna Marcina Stochaja okazała się lepsza od Kanii II Gostyń 11:1Lecha Poznań Football Academy Rawicz 12:1.

**********

Ligowe zwycięsto odnieśli także seniorzy Rawii. Drużyna Jerzego Radojewskiego po golach Tomasza Wawrzyniaka, Piotra Łoskota, Bartosza Materkowskiego i Mateusza Pijanowskiego pokonała przy Spokojnej drużynę ze Starych Oborzysk 4:1.

**********

Drużyna Orlików U-11 na kolejny ligowy mecz udała się do Leszna. Jej rywalem był zespół AP Reiss Leszno. Mimo dużego zmęczenia Rawia pokazała się z bardzo dobrej strony a zgromadzeni widzowie obejrzeli ciekawy mecz. Ostatecznie mimo prowadzenia gospodarzy 2:0 rawiczanie zdołali wyrównać i mecz zakończył się remisem 2:2.

Szczegółowe wyniki i zdjęcia na profilu KP Rawia Rawicz na facebook’u

 

Pin It on Pinterest

Shares