Drugą porażkę w sezonie zanotowali juniorzy starsi Rawii Walbet Rawicz. W sobotnim meczu 8. kolejki ligi wojewódzkiej A1 przegrali na wyjeździe z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski 3:0.

Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy, którzy wynik otworzyli w 37. minucie. Po zmianie stron miejscowi w 70 i 87. minucie zanotowali kolejne dwa trafienie i przypieczętowali swój triumf.

Rawia zagrała w składzie: Wolny (46′ Warczewski) – Bojdo, Yemetes (46′ Cugier), Kopij, Marszałek (46′ Głowacz), Stachowiak (46′ Krupa), Wieliczko, Heinze, Dziubałka (75′ Wojtyczka), Andersch, Sokołowski (70′ Rozin)

Liderem tabeli z dorobkiem 21 punktów jest Dyskobolia. Kolejne miejsca zajmują Grom Wolsztyn i Rawia. Obie drużyny zgromadziły jak dotąd 18 punktów. Kolejnym rywalem Rawii będzie Polonia 1912 Leszno. Mecz ten w niedzielę, 25 października o godzinie 13:00.