Kolejny udany występ w tym sezonie mają za sobą juniorzy starsi Rawii Walbet Rawicz. W meczu 10. kolejki ligi juniorów A1 młodzi rawiczanie pokonali na wyjeździe KS 1920 Mosina 9:2.

Podopieczni trenera Sławomira Wendzonki do sobotniej rywalizacji przystąpili bez piłkarzy, którzy znajdują się w kadrze pierwszego zespołu. Mimo tego swojego rywala pokonali bardzo pewnie. Na pierwsze trafienie gospodarzy Rawia odpowiedziała przed przerwą aż czterokrotnie. Kolejne trafienia rawiczanie zanotowali po zmianie stron. Zespół z Mosiny w drugiej połowie meczu zdołał tylko raz pokonać bramkarza Rawii. Na uwagę zasługuje występ Michała Foremniaka, który skompletował hat – tricka. Pozostałe trafienia zanotowali Ivan Yemetes, Marcel Maciejak, Hubert Andersch, Hubert Sokołowski, Igor Stelmaszczyk oraz Radosław Przybył

Rawia zagrała w składzie: Warczewski (75′ Figas) – Becelewski, Yemetes (70′ Przybył), Dziubałka (60′ Herman), Foremniak, Maciejak (61′ Stelmaszczyk), Wieliczko, Niedźwiecki (46′ Pertkiewicz), Heinze, Andersch, Sokołowski (60′ Rozin)

Liderem tabeli z 27 punktami jest Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Drugie miejsce z 21 punktami zajmuje Grom Wolsztyn a trzecie z takim samym dorobkiem punktowym, ale jednym rozegranym meczem mniej zajmuje Rawia. W następnej kolejce rywalem rawickiej drużyny w zaległym meczu będzie Polonia 1912 Leszno.