Zwycięstwem gospodarzy 5:3 zakończył się mecz 20. kolejki ligi wojewódzkiej A1 juniorów starszych, w którym juniorzy Rawii rywalizowali u siebie z KS 1920 Mosina.

Spotkanie rozegrane w sobotnie południe toczyło się w ekstremalnie ciężkich warunkach. Wysoka temperatura nie przeszkodziła jednak obu zespołom w strzelaniu goli. Wynik meczu dla gospodarzy otworzył w 20. minucie Michał Foremniak. Na to trafienie goście zdołali odpowiedzieć a tuż przed przerwą miejscowych na prowadzenie ponownie wyprowadził Wiktor Kopij. Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście z Mosiny, którzy w już w 50. minucie prowadzili 3:2. W dalszej fazie meczu do bramki trafiali już tylko piłkarze trenera Sławomira Wendzonki. Najpierw kolejne dwa gole w meczu zdobył Foremniak – czym skompletował hat – tricka a w 80. minucie wynik na 5:3 ustalił Hubert Sokołowski.

Rawia Walbet Rawicz j. st. – KS 1920 Mosina 5:3 (2:1)

Rawia: Warczewski – Bojdo (46′ Krupa), Wojtyczka, Kopij (46′ Sokołowski), Herman (46′ Pertkiewicz), Foremniak, Przybył (46′ Szybaj), Rozin, Niedźwiecki, Heinze, Dziubałka

W ligowej tabeli juniorzy starsi Rawii awansowali na drugie miejsce. Zdobyli jak dotąd 45 punktów.