Bez zdobyczy punktowej z meczu w Grodzisku Wielkopolskim wrócili juniorzy starsi Rawii Walbet Rawicz. W zaległym meczu 13. kolejki ligi wojewódzkiej A1 lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 2:1.

Zespół z Grodziska do starcia z Rawią przystępował z pozycji lidera tabeli. Jak na lidera przystało piłkarze Dyskobolii wynik rywalizacji otworzyli w 36. minucie meczu. Swoje prowadzenie miejscowi podwyższyli w 56. minucie. Zespołowi z Rawicza udało się jednak zakończyć spotkanie ze zdobyczą bramkową. W 90. minucie rozmiary porażki zmniejszył Wiktor Kopij.

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – Rawia Walbet Rawicz j.st. 2:1 (2:0)

Rawia: Warczewski – Sokołowski (46′ Herman), Yemetes (68′ Krupa), Kopij, Rozin, Maciejak (75′ Przybył), Wieliczko, Niedźwiecki, Heinze, Dziubałka (60′ Pertkiewicz), Wojtyczka

W ligowej tabeli drużyna Sławomira Wendzonki zajmuje 3. miejsce. W następnej kolejce znów dojdzie do starcia Rawii z Dyskobolią. Tym razem zespoły spotkają się w Rawiczu. Początek meczu w niedzielę o godzinie 15:00.