Fantastyczny start ligowego sezonu mają za sobą juniorzy starsi Rawii Walbet Rawicz. W niedzielnym meczu 1. kolejki ligi wojewódzkiej A1 młodzi piłkarze Rawii pokonali na wyjeździe Orzeł Lipno 9:2.

Po dwóch meczach w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno podopieczni trenera Sławomira Wendzonki zainaugurowali sezon ligowy. Juniorzy starsi w starciu z zespołem z Lipna pokazali swoją wyższość, zanotowali efektowne zwycięstwo i zdobyli pierwszy komplet punktów w sezonie 2021/2022.

Hat – trickami w rywalizacji z Orłem popisali się Filip Buliński i Mikołaj Cheba. Dublet zanotowal Michał Foremniak a jedno trafienie dołożył Nikita Rozin.

Orzeł Lipno – Rawia Walbet Rawicz j.st 2:9 (2:2)

Rawia (wyjściowy skład): Warczewski – Basty, Sikora (46′ Foremniak), Yemetes, Buliński (85′ Frąszczak), Tatarek (70′ Krupa), Wojtyczka (46′ Hankiewicz), Maciejak (46′ Rozin), Heinze, Andersch (75′ Wlekliński), Cheba (70′ Przybył)

W kolejnym meczu  – w niedzielę drużyna Sławomira Wendzonki zmierzy się z Dyskobolią Grodzisk. Początek meczu na stadionie im. Floriana Kapały o godzinie 15:00.

 

Pin It on Pinterest

Shares