Drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej odnieśli juniorzy starsi Rawii. W meczu 8. kolejki ligi wojewódzkiej podopieczni Sławomira Wendzonki pokonali przy Spokojnej GKS Dopiewo 2:0.

W porównaniu z poprzednimi meczami trener Rawii w pierwszym składzie posłał do boju trzech piłkarzy z pierwszego składu. Spotkanie od pierwszej minuty rozpoczęli Michał Pastor, Jerzy Kupczyk i Mikołaj Cheba a na lawce rezerwowych zasiedli Michał Wolny i Wiktor Kopij. Wynik niedzielnego starcia w 16. minucie otworzył Bartosz Krupa. Było to jedyne trafienie, jakie kibice obejrzeli w pierwszej części meczu.

Po zmianie stron także padł tylko jeden gol. Jego autorem w 61. minucie był Michał Sikora, który na boisku zameldował się w 46. minucie meczu. Więcej trafień przy Spokojnej nie było a gospodarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Rawia Walbet Rawicz j.st. – GKS Dopiewo j. st. 2:0 (1:0)

Rawia: Pastor – Krupa (46′ Sikora), Basty (86′ Musiałowski), Yemetes (65′ Tatarek), Kupczyk (86′ Sokołowski), Wieliczko, Heinze, Dziubałka (46′ Kopij), Hankiewicz, Andersch (46′ Wojtyczka), Cheba (83′ Wlekliński)

W niedzielę przy Spokojnej juniorzy starsi Rawii zmierzą się z liderem tabeli, Wartą Poznań. Początek meczu o godzinie 16:00.