Od zwycięstwa 2:1 rozpoczęła kolejną edycję Ligi Narodów reprezentacja Polski. Biało-czerwoni w środowym meczu 1. kolejki tych rozgrywek pokonali we Wrocławiu reprezentację Walii. Udział w tym triumfie miał Karol Świderski.

Wychowanek Rawii spotkanie z Walią rozpoczął na ławce rezerwowych. Na murawie stadionu we Wrocławiu zameldował się w 73. minucie kiedy na tablicy wyników widniał wynik 1:1 po golu zdobytym chwilę wcześniej przez także rezerwowego Jakuba Kamińskiego. 25-letni napastnik Charlotte FC w 85. minucie spotkania wykorzystał błąd rywali w obronie i strzałem z bliskiej odległości zapewnił drużynie Czesława Michniewicza komplet punktów.

Dla wychowanka Rawii mecz z Walią był piętnastym meczem w seniorskiej kadrze. Strzelił w nich siedem goli.