Trzy punkty w meczu z KKS 1925 Kalisz wywalczyli juniorzy starsi Rawii. W niedzielę pokonali swoich przeciwników 3:2. Mecz rozegrano na boisku przy stadionie żużlowym.

Lepiej w spotkanie weszli gospodarze. Już w 2. minucie rawicką drużynę na prowadzenie wyprowadził Bartosz Krupa. W 19. minucie goście doprowadzili do remisu. Po pół godzinie gry oba zespoły miały na swoim koncie po dwa gole. Drugie trafienie dla juniorów Rawii zanotował Franciszek Nowak a chwilę później goście ponownie wyrównali.

Po zmianie stron padło tylko jedno trafienie. Jego autorem w 83. minucie został Jakub Dziubałka. Ostatecznie, juniorzy Rawii triumfowali 3:2.

Rawia Walbet Rawicz j.st. – KKS 1925 Kalisz j.st. 3:2 (2:2)

Rawia: Pastor – Hankiewicz (77′ Olszewski), Basty, Sikora, Tatarek (80′ Szybaj), Wojtyczka, Kendzia, Heinze, Dziubałka, Krupa, Nowak (55′ Wlekliński)