Siedem goli padło w czwartkowym, zaległym meczu 3. kolejki ligi wojewódzkiej A1, w którym juniorzy starsi Rawii przegrali przy Spokojnej z Unią Swarzędz 3:4.

Lepiej w czwartkowe spotkanie weszli gospodarze, którzy za sprawą Mikołaja Cheby w 13. minucie objęli prowadzenie. W 34. minucie goście wyrównali stan meczu. Rezultat remisowy w pierwszej połowie utrzymał się do 38. minuty kiedy to rzut karny na gola zamienił Hubert Andersch i rawiczanie prowadzili 2:1.

Na kolejne trafienia trzeba było czekać do 60. minuty. Wtedy to przyjezdni ponownie doprowadzili do remisu. Dziesięć minut później piłkarz gości niefortunnie umieścił piłkę w swojej bramce i gospodarze po raz trzeci wyszli na prowadzenie. Niestety, w 78. i 84. minucie dwa gole zdobyli piłkarze ze Swarzędza i wywieźli ze stadionu przy ul. Spokojnej komplet punktów.

Rawia Walbet Rawicz j. st. – Unia Swarzędz j. st. 3:4 (2:1)

Rawia: Pastor – Buliński (78′ Krupa), Basty, Yemetes (65′ Wojtyczka), Kopij (78′ Wlekliński), Kupczyk (80′ Tatarek), Heinze (87′ Maciejak), Dziubałka (72′ Musiałowski), Hankiewicz, Andersch (55′ Sikora), Cheba

Kolejne spotkanie podopieczni Sławomira Wendzonki rozegrają w niedzielę, 19 czerwca. Na stadionie przy ul. Spokojnej zmierzą się z Polonią Środa Wielkopolska. Początek meczu o godzinie 15:00.