Podziałem punktów zakończyło się niedzielne spotkanie 28. kolejki Red Box V ligi pomiędzy Rawią Rawicz a Piastem Czekanów. W meczu rozegranym przy Spokojnej gole nie padły.

Przed meczem oba zespoły zajmowały miejsca w środku tabeli. Na boisku przewagę mieli jednak gospodarze. Rawia częściej meldowała się w polu karnym Piasta, ale w decydujących fazach akcji brakowało celnego wykończenia. W ostatnim kwadransie gry aktywny był wprowadzony na boisko Jan Kowalski. Młody napastnik Rawii dwukrotnie stanął przed szansą na wpisanie się na listę strzelców. Niepokonany przez cały mecz był jednak bramkarz zespołu z Czekanowa. Także wracający do bramki Rawii Michał Wolny zachował czyste konto. Od 86. minuty goście mieli na boisku o jednego piłkarza mniej, który z powodu dwóch żółtych kartek musiał je opuścić.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu 2023/2024 rawiczanie z dorobkiem 29 punktów zajmują w tabeli 10. miejsce. W piątek, 14 czerwca Rawia na wyjeździe zagra z Victorią Ostrzeszów. Początek meczu o godzinie 18:00.

Rawia Rawicz – Piast Czekanów 0:0

Rawia: Wolny – Marszałek, Orłowski, Kopij (73′ Kowalski), Herman (70′ Bojdo), Molka, T. Wawrzyniak (72′ S. Materkowski), P. Wawrzyniak, Skrzypczak, Głowacz, Cugier

fot. Dawid Bela, rawicz24.pl

 

Pin It on Pinterest

Shares